Najlepsze hotele SPA w Polsce są w stanie zaoferować świetną formę wypoczynku dla każdego. To właśnie dzięki temu będzie można zadbać nie tylko o swój wygląd, ale także relaks dla duszy.

W 1997 roku w Krynicy-Zdrój powstał pierwszy hotel SPA. Od tego momentu sporo się zmieniło. Zaczęły powstawać kolejne SPA w Polsce, których klasa i standard z roku na rok jest coraz lepszy. Aktualnie do wyboru są różne ośrodki SPA & Wellness, gdzie można znaleźć różne zabiegi, jakie dedykowane są nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Ciężko osądzić, jakie są najlepsze hotele SPA w Polsce, ponieważ wybór jest ogromny. Można za to wymienić kilka przykładowych miejsc, gdzie można dosłownie cieszyć się chwilą.

Najlepsze hotele SPA w Polsce na Dolnym Śląsku

Pierwsza z placówek to Hotel SPA Niemcza. Idealne miejsce do tego, gdzie można znaleźć bogate zaplecze. Nie tylko, jeżeli chodzi o strefę SPA. Do dyspozycji jest również basen, jak również sauna i jacuzzi. Hotel Niemcza Wino & SPA cieszy się dużą popularnością na Dolnym Śląsku. Przyjeżdża tu wiele osób z okolicy, jak również z innych części kraju. To luksusowy ośrodek, które sąsiaduje z Arboretum Wojsławice. Będzie można więc wypocząć nie tylko w SPA, ale także na łonie natury w przerwie pomiędzy zabiegami.

Wrocławskie Centrum SPA to luksusowy hotel, które zajmuje bardzo wysokie miejsce w rankingu. Można tu przyjechać na kilka dni, jak również można zapisać się na Day SPA, czyli na jeden dzień w takim ośrodku, dzięki czemu będzie można wykorzystać różne zabiegi na twarz i ciało. Najlepsze hotele SPA w Polsce można znaleźć w różnych regionach kraju.

Najlepsze hotele SPA w Polsce na Pomorzu

Hotel La Siesta & Medical SPA znajduje się w Jastrzębiej Górze. Jest to elegancki kompleks, gdzie będzie można na pewno liczyć na niejeden masaż, jak również i inne zabiegi, które sprawią, że człowiek poczuje się zdecydowanie lepiej. Do dyspozycji dla wszystkich turystów jest nowoczesny basen solankowy, łaźnia parowa, jacuzzi, zabiegi balneoterapii, krioterapii, ozonoterapii, laserem wysokoenergetycznym, magnetoterapii. Ciekawostką jest to, że jest to jeden z ośrodków, gdzie można przyjechać razem z dziećmi. Nie brakuje tu bowiem atrakcji dla najmłodszych.

A może dobrym pomysłem będzie wizyta w malowniczym zamku? Tak, nawet w takich miejscach można liczyć na zabiegi SPA. Dokładnie mowa o hotelu, który można znaleźć w Gniewie, w dawnym zamku krzyżackim. W tym miejscu królują zabiegi Królowej Marysieńki. Jeżeli ktoś chciałby wyglądać jak królowa, a co najważniejsze -może wykorzystać tutejsze SPA i Wellness.

 

SPA w hotelu w Małopolsce

Hotel SPA dr Irena Eris znane jest na całą Polskę. Nie tylko dlatego, że na miejscu czeka na wszystkich strefa wellness. Chodzi bowiem o to, że te hotele można znaleźć tak naprawdę w różnych punktach w Polsce. Ten hotel położony jest także w Krynicy-Zdrój. Warto więc tu przyjechać, aby poznać wszystkie gabinety, jakie oferują różnorodne zabiegi. Trzeba przyznać, że jest to nowoczesny hotel, który znaleźć można w uzdrowiskowej części Krynicy. Nie tylko można tu liczyć na zabiegi kosmetyczne, ale także pozwalające zadbać o zdrowie. To faktycznie najlepsze hotele SPA w Polsce, gdzie zawsze znajdzie się sauna fińska i inne możliwości.

 Bachleda Hotel Kasprowy kusi swoim regionalnym klimatem. Placówka znajduje się w Zakopanym, więc przy okazji będzie można odwiedzić stolicę Tatr, gdzie zawsze można cieszyć się sielskim klimatem. To SPA w górach, gdzie można korzystać z zewnętrznego jacuzzi z widokiem na Tatry, masaży, peelingów, zabiegów laserowych, tężni solankowej, saun.

Wspaniałe hotele SPA w Lubelskim

Zamek Janów Lubelski to miejsce, którego położenie jest w stanie zrobić wrażenie. Na plus jest również to, że na każdym kroku można poczuć tu historycznego ducha. To i powiązanie tego z hotelem SPA sprawia, że nie brakuje chętnych do przyjazdu tutaj. Zamek to jedna z tych placówek, która należy do sieci dr Irena Eris.

Villa Bohema to miejsce, jakie można odnaleźć w przepięknym Kazimierzu Dolnym. Wystarczy tylko 300 metrów, aby znaleźć się na najsłynniejszym ryneczku, jakie jest bohaterem wielu filmów, seriali, a nawet reklam. Hotel oferuje nie tylko miejsca noclegowe, ale możliwość korzystania z odkrytego basenu, seanse saunowe, masaże, itd.

 

Oferta SPA jest w stanie skusić wiele osób do wypoczynku w takich miejscach. Do dyspozycji jest SPA nad morzem, w górach, itd. Weekend w SPA to dobry pomysł na relaks dla osób, które żyją w ciągłym biegu. Wybierając takie miejsce, warto sprawdzić, jakie ośrodki otrzymały nagrodę w konkursie SPA Prestige Awards. Polskie hotele SPA to miejsce, gdzie faktycznie warto przyjechać.