Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Rezydencja Sienkiewiczówka

ul. Zamoyskiego 28
34-500 Zakopane
(woj. małopolskie)

Tel. +48 601 203 605

www: sienkiewiczowka.pl

Kategoria: pensjonaty
Liczba miejsc: 12
Cena: 239 zł - 239 zł

Rezydencja Sienkiewiczówka znajduje się w centrum Zakopanego. Obiekt położony jest w odległości zaledwie 5-minutowego spaceru od Krupówek, a jednocześnie w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego. Zakopane jest popularną miejscowością wypoczynkową w Polsce. Zakopiańskie krajobrazy i atrakcje przez cały rok przyciągają turystów. Jest to najlepszą rekomendacją miasta, w którym znajduje się nasza rezydencja.
Jeśli jeszcze nie odwiedziłeś Zakopanego, masz sporo do nadrobienia. Wybierz ten kierunek podróży podczas kolejnego urlopu, a z pewnością nie pożałujesz.

Rezydencja Sienkiewiczówka to miejsce z wyjątkową historią. Już od 1880 r. należy do najpopularniejszych zakopiańskich obiektów. W jej progach gościło wiele słynnych osób – wśród nich Henryk Sienkiewicz, który mieszkał tu i tworzył w latach 1891-1896. Dzięki starannej renowacji do dziś rezydencja zachowuje swój wyjątkowy góralski charakter,
jednocześnie oferując gościom wygodę i komfort. Jeden z pokoi urokliwej Sienkiewiczówki możesz wybrać na swoją kwaterę w Zakopanem.
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę