Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Nasze Oczko

Lipnica Wielka 582
34-483 Lipnica Wielka
(woj. małopolskie)

Tel. +48 (18) 263 45 07
Tel. +48 607 776 603

Kategoria: agroturystyka
Liczba miejsc: 11
Cena: 20 zł - 30 zł

Zagroda agroturystyczna zlokalizowana w centrum Lipnicy Wielkiej, u stóp Babiej Góry. W jej obrębie znajduje się bezpieczny parking dla samochodów gości, plac zabaw dla dzieci, ogród z miejscem do wypoczynku, grill.

Właściciele oferują do wynajęcia samodzielne mieszkanie na parterze. Składające się z pokoju (max 5os), łazienki i w pełni wyposażonej kuchni. Goście mogą korzystać z TV, radia, książek i map i przewodników. Gospodarze zapewniają smaczne obiady, oraz dostęp do aneksu kuchennego. Nasi goście mogą zakupić na miejscu lub u sąsiadów jaja, śmietanę, ser, masło, mleko.

Ponadto oferujemy miejsca noclegowe w nowo wybudowanym, niezależnym domu w Kiczorach, miejscowości malowniczo położonej u stóp Babiej Góry. Do dyspozycji gości są dwa pokoje: 2- i 4- osobowy z łazienkami i w pełni wyposażona kuchnia.

Oferta skierowana jest głównie do osób ceniących spokój, bliskość przyrody, piękne górskie widoki, prywatność, przestrzeń. Szczególnie polecamy dla całych rodzin.

Dla spragnionych ciszy i pokoju oferujemy odpoczynek w zaciszu naszego ogrodu grilljąc kiełbaski lub spacerując w pobliskim lesie - zbierając dary natury (poziomki, jagody, maliny, grzyby). Wspaniale górskie widoki, czyste powietrze i zdrowa źródlana woda zachęcają i uatrakcyjniają pobyt przez cały rok.


Zapraszamy!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę