Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Na Zakręcie

Lipnica Mała 595
34-482 Lipnica Mała
(woj. małopolskie)

Tel. +48 (18) 275 25 51
Tel. +48 697 594 396

Kategoria: agroturystyka
Liczba miejsc: 16
Cena: 15 zł - 25 zł

Nasze gospodarstwo jest położone w przepięknej okolicy Górnej Orawy u stóp Babiej Góry.

Lipnica Mała jest malowniczą wioską, która posiada specyficzny mikroklimat i czyste powietrze. Stąd rozciągają się szlaki turystyczne do Zubrzycy Górnej, Lipnicy Wielkiej, Kiczor, na Słowację oraz na Babią Górę (jest to dobra baza wypadowa). Każdy turysta zauważy niezwykłą florę i faunę babiogórską.

Do dyspozycji gości mamy 4 pokoje, trzy lub 4-osobowe. Dwa pokoje mają wspólną łazienkę i wc. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor, lodówkę i czajnik elektryczny. Kuchnia z pełnym wyposażeniem jest do dyspozycji gości.

Obok domu jest altanka gdzie można wypoczywać (do dyspozycji gości są leżaki) oraz plac zabaw z piaskownicą. Obok domu nad rzeczką jest duże boisko sportowe (nożna, siatkówka, huśtawki, zjeżdżalnia) oraz miejsce na ognisko z altanką. Zimą organizujemy kuligi dla gości.

Nauka pieczenia chleba i robienia masła - GRATIS!

Gospodarstwo zostało uhonorowane znakiem promocyjnym z Ministerstwa Środowiska za SMALEC ORAWSKI.

Gospodarstwo zostało skategoryzowane w 2003 roku przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej, posiada rekomendację tejże organizacji i przynależy do Stowarzyszenia Galicyjskich Gospodarstw Gościnnych.

W 2007 roku w konkursie na Najlepszy Obiekt Turystyczny w kategorii gospodarstwa agroturystycznego zajęliśmy II miejsce.


Zapraszamy!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę