Apartments Świnoujście Center IV by Renters - Świnoujście
Jeśli zastanawiasz się gdzie spędzić tegoroczny odpoczynek od pracy to dobrze trafiłeś. Zaplanuj swój urlop w Polsce. W jednym wygodnym miejscu zebraliśmy oferty noclegów w Polskich domkach letniskowych, apartamentach, willach, pensjonatach i hotelach. Od morza, przez Mazury, jeziora, duże i małe miasta, aż po Polskie góry. Wszędzie tam znajdziesz wolne terminy i ciekawe opcje zakwaterowania w pokojach z łazienkami i wszelkimi wygodami towarzyszącymi, basenami, spa, placem zabaw, wyszukaj nocleg
Apartments Świnoujście Center IV by Rentersapartamenty - mieszkania
Morze
Liczba pokoi
6
Cena od
142 PLN
WiFi
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
Morze
Liczba pokoi
6
Cena od
142 PLN
WiFi
Parking
Plac zabaw
Rozmawiamy
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m. in. : parking, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, ogrzewanie, sklep na miejscu, winda, bezpłatne WiFi, Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, miejsce na piknik, całodobowa recepcja, puby, Płatności bezgotówkowe są możliwe, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, WiFi, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, pokoje rodzinne, wycieczka lub spacer po miejscowych zabytkach, wycieczki rowerowe, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, plac zabaw dla dzieci, dostęp do Internetu, parking w garażu, całkowity zakaz palenia, indywidualne zameldowanie / wymeldowanie, plac zabaw, WiFi dostępne w całym obiekcie, Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie, Procedura sprawdzania stanu zdrowia gości, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, parking na miejscu, Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte, Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą, piesze wycieczki, pokoje dla niepalących.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 16:00 a kończy o godzinie 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Apartments Świnoujście Center IV by Renters o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.Dostępne pokoje:
Apartament 8 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 łóżko podwójne, 2 łóżka piętrowe, 1 rozkładana sofa - 70 mkw);
Apartament 6 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 56 mkw);
Apartament 6 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa, 1 rozkładana sofa - 55 mkw);
Apartament 6 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 łóżko piętrowe, 1 rozkładana sofa - 55 mkw);
Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 51 mkw);
Apartament 4 osobowy (1 łóżko podwójne, 1 rozkładana sofa - 47. 02 mkw).

