Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Hotel Robert`s Port

Stare Sady 4
11-730 Mikołajki
(woj. warmińsko-mazurskie)

Tel. +48 (87) 429 84 00
Tel. +48 (87) 421 65 20

www: www.hotel-port.pl

Kategoria: hotele
Liczba miejsc: 360
Cena: 175 zł - 860 zł

Hotel Robert`s Port położony jest na zachodnim brzegu jeziora Tałty, z własnym portem żeglarskim, plażą, miejscem na ognisko oraz terenem wypoczynkowym.
Bezpośredni dostęp do Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich daje nieograniczone możliwości dla amatorów sportów i rekreacji na wodzie.
Stolica Mazur - Mikołajki - oddalona jest zaledwie o 5 km od hotelu. Statkiem lub hotelową łodzią motorową można dopłynąć do Mikołajek w 20 minut.

Dzięki konsekwentnej realizacji misji hotelu, jaką jest tworzenie atmosfery gościnności, troskliwości i ciepła, aby Goście czuli się w hotelu równie dobrze i swobodnie jak w domu oraz dążenie do tego, aby Hotel Robert’s Port **** stał się najbardziej przyjaznym rodzinom z dziećmi resortem SPA na Mazurach oferującym kompleksowe usługi dla dzieci w każdym wieku oraz rodziców, a także najlepszym miejscem integracyjnych spotkań biznesowych na Mazurach Hotel co roku zdobywa nowe nagrody i certyfikaty.

Zwierzęta są często traktowane jak pełnoprawni członkowie rodziny: mieszkaja z nami, bawią się, a także wyjeżdżają na wakacje.
W Hotelu Robert`s Port zwierzęta są mile widziane - mogą razem z właścicielami rozkoszować się wakacjami i przebywać na terenie hotelu.
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę