Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Beach House

ul. Steyera 10
84-120 Władysławowo
(woj. pomorskie)

Tel. +48 (58) 674 36 95
Tel. +48 787 443 003

www: www.beachhouse.pl

Kategoria: pensjonaty
Liczba miejsc: 20
Cena: 40 zł - 70 zł

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki naszej pracy poczujesz się wyjątkowo wypoczęty. Staramy się być perfekcjonistami i odważni w zakresie swojej działalności. Nasza oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i o dużych przedsiębiorstwach.
Staramy się tworzyć przyjazną atmosferę. Przygotowaliśmy wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Współpracujemy z wieloma firmami w których nasi pensjonariusze otrzymują zniżki.

Nasza oferta pokoi jest elastyczna. Możesz zarezerwować pokój dwuosobowy z pojedynczym obszernym łóżkiem jak i dwoma osobnymi. Jeśli zamierzasz przyjechać z rodziną możemy dostawić łóżeczko lub dodatkowe łóżka dla pociech. Posiadamy zamknięty ogród gdzie Twoje pociechy mogą się bawić w piaskownicy jak i skakać na trampolinie. Niedaleko, zaledwie 50m od pensjonatu znajduje się miejski park, gdzie możesz pobiegać lub pojeździć na naszych rowerach. Oddalony o 200m plac zabaw oraz boiska zagospodarują Ci czas w pochmurne dni. W samym Władysławowie znajdziesz setki atrakcji dla siebie jak i dla swoich pociech.

Odwiedź nas, a sam się przekonasz!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę