Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Gospodarstwo Agroturystyczne Muszkiet w Zimnej Wódce

ul. Ujazdowska 7
47-143 Ujazd
(woj. opolskie)

Tel. +48 600 319 803

www: http://zimnawodka.eu/

Kategoria: agroturystyka
Liczba miejsc: 12
Cena: 25 zł - 55 zł

Gospodarstwo Agroturystyczne znajduje się w malowniczej miejscowości Zimna Wódka położonej u podnóża uśpionego wulkanu - Góry św. Anny.
Rodzina Muszkiet agroturystyką zajmuje się od ponad 15 lat. Swoim gościom udostępnia przytulne apartamenty i pokoje, które znajdują się w zaadoptowanej do tego części domu należącego do Gospodarzy.
W każdym z pokoi znajduje się telewizor, a w całym obiekcie dostępny jest internet bezprzewodowy (WiFi). Ponadto goście do dyspozycji mają salon kominkowy, miejsce do grillowania i na ognisko oraz duży zadaszony parking.
Na przestrzeni kilkunastu lat działalności, Państwo Muszkiet przyjmowali w progach swojego domu zarówno gości prywatnych (rodziny, grupy przyjaciół, wędrowców idących szlakiem św. Jakuba), jak i klientów biznesowych. Z oferowanych noclegów korzystają przyjezdni z całej Polski oraz z zagranicy, a porozumienie się z językach angielskim i niemieckim nie stanowi większego problemu.
Miejscowość Zimna Wódka leży w gminie Ujazd, na szlaku zabytkowych, drewnianych kościółków, graniczy z Parkiem Krajobrazowym „Góra Św. Anny", a jej okolice nazywane są Śląską Szwajcarią. Okolica ma do zaoferowania wiele atrakcji, każdy turysta i przyjezdny znajdzie coś dla siebie.
Serdecznie zapraszamy!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę