Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Siedlisko Lubicz

ul. Doły 24
24-120 Kazimierz Dolny
(woj. lubelskie)

Tel. +48 600 705 004

www: http://siedliskolubicz.com.pl/

Kategoria: agroturystyka
Liczba miejsc: 25
Cena: 60 zł - 80 zł

SIEDLISKO LUBICZ z uwagi na historyczną zabudowę, malownicze położenie i rozległy, atrakcyjny teren, oferuje niepowtarzalne warunki wypoczynku i rekreacji.
Siedlisko usytuowane jest w dolinie Grodarza, na szlaku spacerowym do " Wąwozu Korzeniowego" - ok. 1500 m od Rynku - w sąsiedztwie okolicznych wzgórz i licznych wąwozów

W skład Siedliska Lubicz wchodzą:
STARA CHATA zbudowana na przełomie XVII/XVIII w. - znana również w przewodnikach pod nazwą "Chałupy Niezabitowskich" - należy do zabytków klasy zerowej. Oferujemy w niej możliwość noclegu w pokojach 2-osobowych i w dużej izbie z oryginalną starą kuchnią z zapieckiem. Całość uzupełnia alkowa z kominkiem, aneks kuchenny oraz łazienki z prysznicem. Łącznie zapewniamy możliwość noclegu dla 10 osób.

STARA MLECZARNIA - odrestaurowane dziedzictwo rodzinne - w której znajdują się pokoje 2 i 3-osobowe z własną łazienką oraz apartament 2-pokojowy z kominkiem i łazienką.

Dodatkowymi atutami są salon z kominkiem i pomieszczenie rekreacyjne, sauna, utwardzony parking oraz atmosfera swobodnego, nieskrępowanego pobytu.
Naszą dewizą jest zadowolenie klienta.

Serdecznie zapraszamy!!!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę