Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Pokoje u Anieli na Białym Krzyżu

ul. Grabowa 26
43-370 Szczyrk
(woj. śląskie)

Tel. +48 (33) 817 93 02
Tel. +48 531 067 281

www: www.pokoje-bialykrzyz-uanieli.pl

Kategoria: pokoje gościnne
Liczba miejsc: 30
Cena: 35 zł - 45 zł

Nasz obiekt znajduje się na Przełęczy Salmopolskiej, która jest granicą Szczyrku i Wisły. Jest to piękne miejsce, gdzie można podziwiać malownicze widoki Beskidu Śląskiego. Biały Krzyż jest chętnie odwiedzany przez turystów o każdej porze roku, zarówno ze względu na łatwy dostęp, jak i czyste powietrze oraz spokój.

Największy ruch panuje tutaj zimą, kiedy można pojeździć na nartach czy snowboardzie. Przełęcz Salmopolska to miejsce doskonałe dla rodzin z dziećmi oraz tych wszystkich, którzy stawiają pierwsze kroki na nartach czy snowboardzie. Obok budynku znajdują się 2 oświetlone wyciągi narciarskie, a 0,5 km niżej dłuższe wyciągi dla bardziej wykwalifikowanych amatorów białego szaleństwa. Przy wyciągach działają również wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz szkółki jazdy na nartach i snowboardzie. Obok naszego obiektu znajdują się 2 regionalne zajazdy.

Miejsce to jest również bardzo atrakcyjne wiosną, latem i jesienią. Na Przełęczy Salmopolskiej przecina się wiele szlaków turystycznych m.in. na Klimczok, Skrzyczne, Malinowską Skałę, Trzy Kopce itd. Wieczorem można się wybrać na romantyczny spacer we dwoje, posłuchać śpiewu ptaków i podziwiać cudowny zachód słońca. Latem i jesienią zapraszamy również na jagody i grzybobranie.

Oferujemy pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami, telewizorem i bezpłatnym internetem Wi-Fi.

Istnieje możliwość wynajęcia Apartamentu (cena uzgadniana indywidualnie).


Zapraszamy!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę