Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Gospodarstwo Agroturystyczne Tarnawiec

Tarnawiec 19
37-303 Kuryłówka
(woj. podkarpackie)

Tel. +48 (17) 243 81 13

Kategoria: agroturystyka
Liczba miejsc: 10
Cena: 35 zł - 40 zł

Gospodarstwo przygotowane jest szczególnie pod potrzeby rodzin z dziećmi. Dla nich znajduje się duży plac zabaw z różnymi atrakcjami i mnóstwem zabawek. Posiadamy, także basen dla dzieci. Dla gości organizujemy ogniska i grillowanie oraz pieczenie przy dźwięku gitary i wspólnego śpiewania. Zapewniamy możliwość korzystania z rowerów. Przewodnictwo po okolicy.

Dla chcących zapewniamy naukę pieczenia ciast, a także możliwość uczestniczenia w pracach gospodarczych i polowych. Posiłki przygotowywane w naszym gospodarstwie pochodzą z produktów własnych. Gościom podajemy własne masło, sery, śmietanę, jajka warzywa, owoce, przetwory owocowo-warzywne, dżemy, sałatki , ogórki kiszone, drób. Poza gospodarstwem w niedalekiej odległości znajduje się zalew Ożanna, gdzie w okresie wakacyjnym nożna popływać i odpocząć. W lecie są tam organizowane imprezy kulturalne, a dla młodzieży dyskoteki na wolnym powietrzu.

Pobyt u nas może wiązać się, także z poznawaniem bogatej architektury i kultury regionu. Warto odwiedzić Bazylikę w Leżajsku, cmentarz żydowski- Ohel, okoliczne cerkwie, zabytkowe kapliczki przydrożne. W okresie letnim rezerwat Azalii Pontyjskiej.


Zapraszamy do spędzenie miłych chwil w naszym gospodarstwie !!!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę