Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Noclegi i Przewodnictwo

ul. Gahura 36D
43-460 Wisła
(woj. śląskie)

Tel. +48 730 037 701

www: www.noclegi-przewodnictwo.pl

Kategoria: apartamenty
Liczba miejsc: 30
Cena: 35 zł - 60 zł

Oferujemy Państwu noclegi w apartamentach 4 i 6 osobowych. W zależności od ilości miejsc, w apartamentach znajdują się 2 lub 3 sypialnie, 1 lub dwie łazienki, wyposażone kuchnie, salon oraz taras lub balkon. Każdy apartament posiada osobne wejście.

Do dyspozycji gości oddajemy również zadaszone grillowisko z grillem stacjonarnym w formie kominka, jak również grillami tradycyjnymi – przestawnymi. Na terenie ośrodka znajduje się również letnia kuchnia, gdzie przy ładnej pogodzie można sobie coś upichcić:):).

Dla grup zorganizowanych dysponujemy salą z możliwością adaptacji na: szkoleniowo-konferencyjną lub biesiadną do 30 osób.

Celem uatrakcyjnienia pobytu, istnieje możliwość skorzystania, za dodatkową opłatą i po wcześniejszym umówieniu, z sauny suchej i z jacuzzi. Wypoczywać można na odpowiednio wyprofilowanych tarasach z ławkami, czy też pod zadaszeniami, na huśtawkach i w hamakach.

Przy sprzyjającej atmosferze wśród gości, możliwe jest zorganizowanie wieczornego „slajdowiska” z naszych wyjazdów na Ukrainę, do Rosji na Syberię, do Nepalu w Himalaje czy też w Kaukaz.


Zapraszamy!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę