Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Hotel Pracowniczy Zetex

ul. Przebieg 7
04-402 Warszawa
(woj. mazowieckie)

Tel. +48 604 186 420
Tel. 604 136 420

www: http://www.hotelpracowniczy.org/

Kategoria: hotele
Liczba miejsc: 83
Cena: 20 zł - 50 zł

Z myślą o osobach, którym przyszło pracować poza miejscem zamieszkania, ale także o turystach ceniących ekonomiczne rozwiązania, powstał nasz Hotel Pracowniczy w Warszawie. Pokoje pracownicze Warszawa, kwatery pracownicze Warszawa, hotel pracowniczy Warszawa, tanie noclegi Warszawa, tanie pokoje Warszawa, noclegi dla ekip budowlanych Warszawa.

W pobliżu hotelu znajdują się odpowiednie przystanki autobusowe, oraz Szybka Kolej Miejska na bilety ZTM. Dzięki temu dojazd do centrum Warszawy jest naprawdę łatwy i szybki. Oczywiście w okolicy jest także wiele sklepów spożywczych, całodobowych /24 h/ oraz Tesco. Są miejsca spacerowe, co oznacza, że po powrocie do hotelu nie muszą Państwo całego czasu spędzać w pokoju, ale mogą cieszyć się spokojną i piękną okolicą.

Wszystkie ceny – szczególnie dla firm oraz grup zorganizowanych – ustalamy indywidualnie. Zależy to oczywiście od ilości osób, które przebywać będą w hotelu, ale także od rodzaju pokoju, w którym zostaną zakwaterowani, od długości pobytu oraz od rodzaju płatności.

Niezależnie jednak od formy, należność zawsze uiszczamy z góry.

Do dyspozycji naszych Gości jest 83 miejsc pokojowych. Niektóre wyposażone są w łazienki, a każdemu z Gości zapewniamy możliwość korzystania z aneksów kuchennych, wspomnianej telewizji, sieci Wi-Fi oraz parkingu.

Cena za osobę już od 20 zł za dobę! Cenę można negocjować w przypadku długoterminowego pobytu.

Wystawiamy faktury VAT!

Pokoje pracownicze Warszawa, kwatery pracownicze Warszawa, hotel pracowniczy Warszawa, tanie noclegi Warszawa, tanie pokoje Warszawa, noclegi dla ekip budowlanych Warszawa.

Serdecznie zapraszamy!!!

www.hotelpracowniczy.org
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę