Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Osada Portowa

ul. Rybacka
82-120 Krynica Morska
(woj. pomorskie)

Tel. +48 660 203 110

Kategoria: pokoje gościnne
Liczba miejsc: 10
Cena: 140 zł - 240 zł

Zapraszamy do nowo wybudowanych apartamentów “Osada Portowa” w centrum Krynicy Morskiej.

W dwóch budynkach jednokondygnacyjnych oferujemy 64 komfortowo wyposażone apartamenty dla 2-5 osób. na terenie parking, plac zabaw, dostęp do internetu.

Posiadamy 2 rodzaje apartamentów:

Apartament na parterze z własnym ogródkiem - dla maksymalnie 4 osób, o opowierzchni 31 m2.

Apartament składa się z pokoju dziennego z wydzieloną wnęką sypialną, aneksu kuchennego, łazienki oraz niewielkiego ogródka. W pokoju dziennym znajduje się rozkładana sofa, stół z krzesłami, stolik oraz telewizor. We wnęce sypialnej jest dodatkowa wersalka dwuosobowa. Aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, kuchenkę
dwupalnikową, czajnik elektryczny, garnki, naczynia, sztućce. Apartament posiada własny ogrodzony ogródek o powierzchni 15 m2, wyposażony w stolik z krzesłami oraz grilla.

Apartament na I piętrze dwupoziomowy z balkonem - dla maksymalnie 5 osób, o powierzchni 50 m2.

Apartament składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz dodatkowej sypialni na drugim poziomie. W pokoju dziennym znajduje się rozkładana sofa, stół z krzesłami, stolik oraz telewizor. Aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, kuchenkę dwupalnikową, czajnik elektryczny, garnki, naczynia, sztućce. W sypalni na piętrze znajdują się trzy pojedyncze tapczany.

W sezonie oferujemy pobyty co najmniej tygodniowe

  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę