Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Jesienne Liście

ul. Staszica 16
26-120 Bliżyn
(woj. świętokrzyskie)

Tel. +48 (41) 389 62 00
Tel. +48 727 603 603

www: www.jesienneliscie.pl

Kategoria: pokoje gościnne
Liczba miejsc: 50
Cena: 180 zł - 390 zł

Ośrodek Rekreacyjno-Rehabilitacyjny „Jesienne Liście” usytuowany jest w dolinie rzeki Kamiennej w strefie ochronnej Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku Krajobrazowego, miedzy kompleksami leśnymi Puszczy Świętokrzyskiej i Lasami Majdowsko-Niekłańskimi.

Obiekt należy do najnowocześniejszych ośrodków w regionie i jest synonimem najwyższej jakości oraz holistycznego dbania o samopoczucie psychiczne, duchowe jak i kondycje fizyczną. O jego unikalności stanowi zarówno urokliwe położenie jak i wysoki standard świadczonych usług oraz profesjonalizm i doświadczenie zatrudnionych specjalistów.

Jest znakomitym miejscem wypoczynkowo-rehabilitacyjnym pozbawionym jakichkolwiek barier architektonicznych dla osób indywidualnych, osób starszych potrzebujących specjalnej opieki jaki i dla całych rodzin.

Malownicze położenie, liczne atrakcje turystyczne regionu oraz różnorodne turnusy specjalistyczne sprzyjają aktywnym formom wypoczynku i uzyskaniu harmonii fizyczno-duchowej.
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych pragnących relaksu w niezwykle urokliwe atmosferze. Oferujemy do dyspozycji naszych gości Restauracje, Centrum Rehabilitacji oraz Wellness & Spa jak również Dom Seniora zapewniający pobyty czasowe i stałe.

Do dyspozycji naszych Gości mamy pokoje jedno, dwu i trzy osobowe z widokiem na Zalew Bliżyński.

Pokoje posiadają:

- łazienki z prysznicem
- sejf
- telefon
- TV
- system alarmowy
- WiFi


Zapraszamy!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę