Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Domki Letniskowe Sękowiec

Zatwarnica 34
38-713 Lutowiska
(woj. podkarpackie)

Tel. +48 (13) 461 08 18
Tel. +48 663 910 069

www: www.sekowiec.net

Kategoria: domki letniskowe
Liczba miejsc: 70
Cena: 12 zł - 40 zł

Domki letniskowe umiejscowione są na zalesionym wzgórzu, nad Sanem u podnóży bieszczadzkiego pasma Otryt. Domki dostępne są dla Gości od maja do października. Oferta obejmuje 3 rodzaje domków: małe - 2 pokojowe, średnie - z 2 obszernymi pokojami oraz duże. Każdy domek wyposażony jest w łazienkę, aneks kuchenny lub kuchnię z kuchenką i lodówką. Domki typu LUX posiadają dodatkowo kominek.

Bar, grill i piaskownica

Należący do naszego ośrodka, przytulny i klimatyczny bar, z dużym tarasem zawieszonym nad strumieniem, zapewni Państwu dobrą rozrywkę i równie dobre potrawy. Obok baru znajduje się miejsce na ognisko i duży grill. Na maluchy czeka piaskownica.

Zmotoryzowanym gościom zapewniamy bezpłatny parking. Zapraszamy ze zwierzętami domowymi!

Z przyjemnością gościmy również Turystów chcących wypocząć bliżej natury. Pole namiotowe położone jest nad Sanem. Może ono pomieścić około 30 osób. Do dyspozyji Gości są toalety, prąd i natryski. Zadbaliśmy również o Turystów przemierzających Bieszczady bez namiotu. Dla nich oferujemy dachodomki, w których mogą przenocować zabierając ze sobą jedynie karimatę i śpiwór.


Zapraszamy!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę