Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Trohaniec

Lutowiska 43
38-713 Lutowiska
(woj. podkarpackie)

Tel. +48 661 181 491

www: www.konie-bieszczady.pl

Kategoria: agroturystyka
Liczba miejsc: 14
Cena: 25 zł - 40 zł

Serdecznie Zapraszamy do naszego domu. Do dyspozycji gości mamy 3 pokoje z łazienkami, dostęp do kuchni oraz salę kominkową. Nasze gospodarstwo znajduje się w malowniczej okolicy, a jednocześnie w jednej z większych miejscowości – w Lutowiskach. Bliskość szlaków turystycznych i licznych ścieżek spacerowych umożliwia korzystanie z aktywnego wypoczynku. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia oraz wypoczynek w ciszy i spokoju ze śpiewem ptaków i rżeniem naszych koni w tle.

W naszym domu przygotowaliśmy dla gości 2 pokoje 3-osobowe i pokój 2-osobowy. Każdy z nich posiada osobne wejście oraz łazienkę.

Nie zapewniamy wyżywienia na miejscu. Do dyspozycji gości oddajemy salę świetlicową z aneksem kuchennym, gdzie można przygotowywać śniadania i kolacje, a na ciepły i pyszny obiad można wybrać się do legendarnej już w Bieszczadach restauracji "Wilcza Jama" lub do Lutowisk.

Istnieje również możliwość zorganizowania kolacji przy ognisku.

Dla prawdziwych miłośników koni czeka pokój nad stajnia. Jest przeznaczony dla 6 osób, można wybrać tańszą opcję ze śpiworami lub nieco droższą z pościelą. Łazienka przy sali kominkowej, która znajduje się bezpośrednio pod pokojem. Zapraszamy szczególnie osoby, które chciałyby brać czynny udział w życiu naszej stadniny, ale także turystów, którzy chcieliby zatrzymać się w Lutowiskach na krótki nocleg. Jest to idealna opcja dla osób podróżujących ze swoim wierzchowcem (dla niego zapewniamy przytulne miejsce w stajni) lub dla zorganizowanych grup rajdowych.


Zapraszamy!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę