Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Gospodarstwo Agroturystyczne Ostoja

Lutowiska 54
38-713 Lutowiska
(woj. podkarpackie)

Tel. +48 668 442 160

www: www.ostojabieszczady.pl

Kategoria: agroturystyka
Liczba miejsc: 18
Cena: 35 zł - 35 zł

Serdecznie Państwa zapraszamy do odwiedzenia Bieszczad i naszego gospodarstwa. Jesteśmy przekonani, że właśnie tutaj Państwo świetnie wypoczną i przeżyją niezapomniane chwile w otoczeniu dzikiej przyrody. Jest tu dość miejsca by się w ciszy zrelaksować i zapomnieć o codziennych problemach. Gospodarstwo Agroturystyczne OSTOJA znajduje się w pięknie położonej wsi Lutowiska w sercu dzikich Bieszczadów. Nierzadko można tu spotkać wilka, niedźwiedzia a także żubry. Blisko stąd na górskie szlaki oraz Zalew Soliński.

Oferujemy Państwu trzy komfortowo urządzone apartamenty 6-osobowe. Każdy z nich posiada osobne wejście oraz wspólny taras ze stolikiem, gdzie można swobodnie wypoczywać. Na parterze znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny z jadalnią oraz łazienką. Na piętrze znajduje się sypialnia z łożem małżeńskim oraz dwoma pojedynczymi łóżkami. Na wyposażeniu każdego apartamentu znajduje się również telewizja satelitarna oraz bezprzewodowy internet. Powierzchnia każdego z apartamentów to aż 43m².

Do Państwa dyspozycji jest również miejsce na ognisko z grillem oraz bezpieczny parking. Oferujemy również przejażdżki konne pod siodłem, wędkowanie oraz polowanie z aparatem. Warto również spróbować miodu z naszej pasieki, a specjalnością naszego gospodarstwa są swojskie wyroby wędliniarskie dostępne w każdej chwili.


Serdecznie Państwa Zapraszamy!!!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę