Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

"Chata za Wsią" - U Kowalików

ul. Skałeczna 46
32-043 Skała
(woj. małopolskie)

Tel. +48 501 633 620
Tel. +48 505 975 549

www: www.mamaczworga.blogspot.com

Kategoria: agroturystyka
Liczba miejsc: 4
Cena: 40 zł - 40 zł

Ciche i malownicze miejsce dla rodziny z dziećmi lub 4 przyjaciół. Tu można prawdziwie wypocząć, a przy okazji zwiedzić Kraków (częste busy - 0,5 h do dworca PKP/PKS w centrum Krakowa), Ojców (5 min.) Wieliczkę, Kalwarię Zebrzydowską, Lanckoronę, Pustynię Błędowską, jurajskie skałki, zamczyska i jaskinie.
W średniowiecznym miasteczku Skała, na granicy Ojcowskiego Parku Narodowego znajduje się nasz wykończony w drewnie dom, w nim od strony elewacji zachodniej- osobne wejście do kameralnego 4-5 osobowego mieszkanka.
Czekają w nim na Państwa dwa nowe, starannie urządzone 2-osobowe pokoje z możliwością jednej dostawki dla dzieci. Na łączącym je korytarzu umiejscowiona jest łazienka (ręczniki, suszarka, podst. środki czystości) oraz kącikiem do przygotowalnia posiłków (lodówka, 2-palnikowa kuchenka, czajnik, komplet naczyń). Dostępne Wifi oraz ogrzewanie wg potrzeb gości.
Dla dzieci czekają dobrane stosownie do wieku zabawki i książeczki, zaś na podwórku - domek zabaw dla dzieci, zjeżdżalnia, huśtawka i piaskownica.
Pełnemu odpoczynkowi sprzyja także ładne podwórko z panoramą na ojcowskie łąki i las. Istnieje możliwość grillowania (brykiet w cenie noclegu), pośredniczenia w wynajmie rowerów i usług przewodnickich. Niemal spod domu wiodą szlaki piesze i rowerowe do Ojcowa: Drewniana Droga, szlak Błogosławionej Salomei, dróżka na skałki Diabelskie Okno, Pochylce i Łamańce.
W miasteczku można zrobić wszystkie zakupy, smacznie zjeść i skorzystać z hali sportowej (boisko,korty,siłownia,fitness). 2 razy w tygodniu odbywa się targ, na którym można zakupić wspaniałe produkty bezpośrednio od gospodarzy.
Cena : 40 zł od osoby (160 zł całe mieszkanko, 80 zł pokój). Cena za dostawkę dla dzieci w wieku szkolnym - 50 % (20 zł), dla dzieci młodszych - bezpłatnie.
Zapraszamy także, żeby zajrzeć na prowadzony przez nas blog, bo ważne jest przecież gdzie, ale i do kogo się jedzie: www.mamaczworga.blogspot.com
Do zobaczenia
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę