Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Agroturystyka pod Gruszą

ul. Żywiecka 20
34-323 Ślemień
(woj. śląskie)

Tel. +48 512 795 664

www: www.grusza.com

Kategoria: agroturystyka
Liczba miejsc: 6
Cena: 40 zł - 40 zł

Zapraszamy do komfortowego apartamentu składającego się z 3 pokoi 2-osobowych, kuchni oraz łazienki. Piętrowy apartament stanowi oddzielną część domu z osobnym wejściem do wyłącznej dyspozycji gości. Funkcjonalna, w pełni wyposażona kuchnia( zabudowa z kuchenką mikrofalową, zmywarką, piekarnikiem elektrycznym z płytą i lodówką) oraz nowocześnie zaaranżowaną łazienką z kabiną prysznicową uprzyjemnią Państwa pobyt.

Udostępniamy mapy, przewodniki, do dyspozycji gości biblioteka zawierająca księgozbiór liczący kilka tysięcy książek. W gospodarstwie znajduje się ogródek warzywny, z którego mogą Państwo korzystać dowoli i rozkoszować się smakiem wyhodowanych metodami ekologicznymi warzyw. Na Państwa znajduje się także możliwość zobaczenia prawdziwej, wiejskiej obory z żyjącymi w niej zwierzętami u okolicznych, zaprzyjaźnionych gospodarzy.

Oferta specjalna

Oprócz pokoi w typie standard istnieje możliwość zamówienia pokoi przygotowanych specjalnie na różne okazje: np. nocleg dla zakochanych, jubilatów, nowożeńców dla których przygotowujemy odpowiednią oprawę i klimat ( wino, świece, kwiaty, dekoracje).

Dostępne jest także opcja zamówienia sesji fotograficznej u zaprzyjaźnionego fotografa ślubnego, który w profesjonalny sposób utrwali te niezwykłe chwile. Jego oferta dla naszych gości objęta jest atrakcyjnym rabatem.
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę