Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Agroturystyka u Maksyma

Bednarka 27a
38 - 305 Bednarka
(woj. małopolskie)

Tel. +48 (13) 447 72 05

www: www.umaksyma.republika.pl

Kategoria: agroturystyka
Liczba miejsc: 8
Cena: 30 zł - 50 zł

Bednarka i jej okolice obfitują w wiele atrakcyjnych miejsc. Każdy turysta znajdzie tutaj coś dla siebie, począwszy od szlaków turystycznych i rowerowych aż po kąpieliska.
Wieś Bednarka znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Magurskiego Parku Narodowego. W parku tym znajduje się rozwinięta sieć szlaków turystycznych. unikatowe okazy flory i fauny oraz nie komercyjny charakter tego rezerwatu przyrody pozwalają na wyjątkowy kontakt z naturą.
W odległości około 5 km znajduje się miejscowość Folusz. Znajdziemy tam hodowle pstrągów górskich, które można samemu złowić a następnie przyrządzonego przez doświadczonego kucharza zjeść w miłej atmosferze.W Foluszu znajduje się wejście do Magurskiego Parku Narodowego, szlaki na \"diabli kamień\" skalny pomnik przyrody oraz szlak do rezerwatu skalnego Kornuty.
Również nie opodal Bednarki znajduje się Wapienne (około 7 km) a w nim niewielkie sanatorium w którym znajdziemy ujęcie wód leczniczych, kąpiele lecznicze, basen oraz jedyne w Beskidzie Niskim okłady borowinowe.
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę