Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Pokoje Gościnne U Teresy

ul. Dębowa 3
78-101 Kołobrzeg
(woj. zachodniopomorskie)

Tel. +48 (94) 352 51 78

www: www.goscinnyogrod.pl

Kategoria: pokoje gościnne
Liczba miejsc: 16
Cena: 30 zł - 49 zł

Witamy Państwa serdecznie i zapraszamy do skorzystania z oferty wypoczynkowej Pokoje Gościnne "U Teresy" w Kołobrzegu.

Do wypoczynku u Nas zachęcamy każdego, kto chce korzystać z udogodnień i atrakcji dużego nadmorskiego kurortu, a jednocześnie lubi odpocząć z dala od skupisk ludzkich i zgiełku ulic. Zapraszamy o dowolnej porze roku. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób fizycznych jak i firm.

Nasz obiekt położony jest w zachodniej części miasta, w cichej i spokojnej dzielnicy willowej. Od czystej i szerokiej plaży dzieli go zaledwie 10 minut drogą spacerową, która prowadzi przez park nadmorski.

W bezpośredniej okolicy obiektu znajdą Państwo sklepy, stołówki, restauracje, salon fryzjerski i kosmetyczny, boiska i place zabaw. Do centrum miasta 15 minut spacerem. Rowerzyści i spacerowicze mogą korzystać z licznych ścieżek pieszo-rowerowych w nadmorskim parku.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kompletnie umeblowane 1, 2, 3 i 4-osobowe, wyposażone w TV, czajniki bezprzewodowe oraz naczynia. Na terenie całego obiektu jest stały dostęp do bezpłatnego internetu bezprzewodowego (Wi-Fi).

Na parterze znajduje się łazienka, a na piętrze łazienka i dodatkowa osobna toaleta.

Dysponujemy ogrodzonym parkingiem na posesji na trzy samochody, istnieje również możliwość parkowania przed posesją.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kompletnie umeblowane 1, 2, 3 i 4-osobowe, wyposażone w TV, czajniki bezprzewodowe oraz naczynia. W pokojach jest stały dostęp do bezpłatnego internetu bezprzewodowego (Wi-Fi). Na parterze znajduje się łazienka, a na piętrze łazienka i dodatkowa osobna toaleta.


Zapraszamy!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę