Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Pensjonat Jodełka w Zawoi

Zawoja Mosorne 2103
34-223 Zawoja
(woj. małopolskie)

Tel. +48 (33) 877 56 24
Tel. +48 606 972 192

www: www.pensjonat-gazda.com.pl

Kategoria: pensjonaty
Liczba miejsc: 70
Cena: 25 zł - 35 zł

Nasz pensjonat Jodełka położony jest w Zawoi w malowniczej dolinie rzeki Mosorczyk. Jego usytuowanie daje wiele możliwości aktywnego wypoczynku o każdej porze roku.

Zaproponować możemy niezliczoną liczbę pieszych wycieczek po okolicy, spacerów ścieżkami przyrodniczymi i edukacyjnymi Babiogórskiego Parku Narodowego. W czasie pobytu u nas macie Państwo możliwość zapoznania się z bogatą kulturą ludową naszego regionu, poznania folkloru, tradycji ludowej, rękodzieła oraz zapoznania się z przyrodą Beskidów - ich królowej Babiej Góry (1725m n.p.m), u podnóża której położona jest Zawoja.

Obiekt posiada całoroczny dojazd oraz miejsce na zaparkowanie samochodów i autokaru. Przy obiekcie znajduje się łąka do gier i zabaw, gry w siatkówkę i piłkę nożną. A także teren rekreacyjny z miejscem na ognisko.

Budynek posiada trzy kondygnacje. Na najniższej znajduje się jadalnia, gdzie serwujemy pyszne, domowe wyżywienie. W jadłospisie można znaleźć potrawy regionalne terenu Babiej Góry.

Na pozostałych piętrach znajdują się pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Każdy pokój posiada własną łazienkę. Na każdym piętrze dostępne są duże świetlice.

Polecamy oryginalne programy na zielone szkoły, kolonie i zimowiska w górach.
Pobyt u nas to gwarancja dobrej zabawy.

Zapraszamy Adam Trybała z rodziną
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę