Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Szałas Pod Grapą

Witów 225
34-512 Witów
(woj. małopolskie)

Tel. +48 (18) 207 17 25
Tel. +48 512 120 986

www: www.szalaspodgrapa.pl

Kategoria: domki letniskowe
Liczba miejsc: 8
Cena: 150 zł - 250 zł

Pragnę zaproponować pobyt w całorocznym domku regionalnym w miejscowości Witów koło Zakopanego. Obiekt jest wyposażony we wszystkie rzeczy potrzebne do komfortowego wypoczynku dla 6 -8 osób. Domek ma dwie sypialnie na piętrze i łazienkę, na dole : aneks kuchenny, kanapa 2 -osobowa, szafa ubraniowa, kominek, telewizja cyfrowa, taras z wyjściem na podwórko.
Parking wokół domku jest ogrodzony, brama jest zamykana na noc, na ogrodzie jest miejsce na ognisko, grilla (na tzw. biesiadowanie). Za domem 200 m płynie piękna górska rzeka z możliwością kąpieli. Nieopodal znajduje się także piękny las.
Restauracja Witowianka znajduje się również parę metrów od obiektu, która zaprasza na pyszne regionalne potrawy oraz Pizzeria "Pełna Chata " 50 m od domku.
100 m od domku jest duży wyciąg narciarki - krzesełkowy, który reklamuje Jagna Marczułajtis - Witów -Ski. Nie brakuje także małych wyciągów orczykowych dla początkujących narciarzy. Możliwość zorganizowania kuligu, pieczonej świni i innych atrakcji dla klienta.
ZAPRASZAMY !!!!!!!

  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę