Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

U Edyty

ul. Piszczory 10
34-500 Zakopane
(woj. małopolskie)

Tel. +48 (18) 201 19 70
Tel. +48 605 596 703

Kategoria: pokoje gościnne
Liczba miejsc: 14
Cena: 25 zł - 35 zł

Wynajem pokoi "U Edyty" to świetne miejsce na odpoczynek w spokojnej i pięknej dzielnicy Zakopanego z widokiem na panoramę Tatr.Dom położony jest około 3,5 km od Centrum miasta w pięknej dzielnicy Olcza.

Oferujemy idealne warunki do odpoczynku. Gwarantujemy miłą obsługę oraz domową atmosferę. Jest miejsce na zrobienie grilla oraz ogniska, a także parking dla samochodów.

Pokoje gościnne położone w Zakopanem - Olczy w ciekawej, spacerowej okolicy w pobliżu Kościoła pod Wezwaniem Cudownego Medalika na Olczy. Przy domu ładny ogród z huśtawką ogrodową, miejscem zabaw dla dzieci oraz grillem.

W domu znajdują się pokoje 2,3 i 4ro osobowe z TV i DVD. Większość pokoi posiada łazienki oraz ładne, widokowe balkoniki. Gościom udostępniamy podstawowe naczynia kuchenne.

Wyżywienie goście przyrządzają we własnym zakresie. W pobliżu znajduje się restauracja, pizzeria oraz stołówka (obiady domowe). Na miejscu możliwość śniadań - do uzgodnienia.

Idealne miejsce dla osób szukających wypoczynku, fizycznej i psychicznej odnowy w miłej, przyjaznej atmosferze i w bliskości natury. Wyjątkowo ciekawe położenie tworzy oazę ciszy i spokoju.


Zapraszamy!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę