Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Gospodarstwo Agroturystyczne Julia

Wysowa-Zdrój 114
38-316 Wysowa-Zdrój
(woj. małopolskie)

Tel. +48 (18) 353 20 20
Tel. +48 606 937 275

www: www.julia-wysowazdroj.pl

Kategoria: domy do wynajęcia
Liczba miejsc: 17
Cena: 35 zł - 45 zł

Obiekt położony jest na wzgórzu w centrum uzdrowiska Wysowa-Zdrój w Beskidzie Niskim, w pobliżu Słowacji (4 km). Do parku zdrojowego, pijalni wód mineralnych (0.5 km).

Goście mogą skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych, basenów krytych oferowanych w pobliskich sanatoriach (1 km). W pobliżu obiektu wiele szlaków turystycznych (pieszych, rowerowych, konnych) perełki architektury drewnianej (kościoły i cerkwie) rozległe łąki z mnóstwem ziół, lasy obfitujące w grzyby i dzikie zwierzęta. Gospodarze posiadają własne łowisko pstrąga, pasiekę, hodują kury. Do dyspozycji gości altana na biesiady, parking.

W obiekcie do dyspozycji gości kuchnia z pełnym wyposażeniem. Pokoje spełniają warunki zgodnie z kategoryzacją PFTW dwa słoneczka, dodatkowo w pokojach lodówki, telewizory.

Gospodarze szczególnie zapraszają wędkarzy, grzybiarzy, miłośników przyrody i kontaktu z naturą. Przebywając w obiekcie można spędzić czas aktywnie (konno na rowerze, pieszo w zimie na nartach biegowych), ale również poprawić kondycję zdrowotną korzystając z zabiegów leczniczych w pobliskich sanatoriach i w parku wodnym.


Zapraszamy!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę