Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Apartament Monte Cassino

ul. Bohaterów Monte Cassino 49
81-767 Sopot
(woj. pomorskie)

Tel. +48 731 998 889

www: www.topbooking.pl

Kategoria: apartamenty
Liczba miejsc: 4
Cena: 360 zł - 480 zł

Elegancki, przestronny, utrzymany w jasnej i ciepłej kolorystyce, w pełni wyposażony apartament usytuowany w samym centrum tętniącego życiem Sopotu.

Wychodząc z kamienicy w której znajduje się apartament trafiamy na ulicę Bohaterów Monte Cassino - słynny Monicak, promenadę prowadzącą do samego Mola i piaszczystej plaży. Znajduje się tutaj wiele restauracji, gdzie serwowane są dania z kuchni z całego świata, nowoczesne Centrum Haffnera z Multi Kinem i Plac Zdrojowy, urokliwe puby i kluby, wiele sklepów czynnych całą dobę. Zupełnie magicznego charakteru nadają uliczni artyści, którzy przygrywają spacerowiczom, malują ich portrety i oferują wyjątkowe rękodzieła.

Apartament dzięki swojemu dopasowanemu do potrzeb gości wyposażeniu i niezwykłej lokalizacji dla wielu gości staje się drugim domem. Kuchnia, w której znajdą Państwo wszystkie niezbędne naczynia i urządzenia, wygodne łóżko małżeńskie w sypialni i przestronna sofa w salonie, obszerna i nowoczesna kabina prysznicowa, do tego dopasowane z wielką precyzją oświetlenie czynią ten apartament zupełnie wyjątkowym.


Zapraszamy!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę