Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Gospodarstwo Agroturystyczne Bora - Zdrój

Lewkowo Nowe 93
17-220 Narewka
(woj. podlaskie)

Tel. +48 (85) 685 61 14
Tel. +48 693 674 840

www: www.bialowieza-borazdroj.pl

Kategoria: agroturystyka
Liczba miejsc: 36
Cena: 25 zł - 40 zł

Agroturystyka BORA-ZDRÓJ, położona jest na skraju lasu, nad rzeką Bobrówką w sąsiedztwie ptaków i zwierząt.

Domek murowany na 30 osób.

-Pięć pokoi cztero osobowych z wygodnymi materacami kokosowymi, obustronnymi
-Dwa pokoje z łazienką
-Trzy pokoje z aneksem łazienkowym
-Kuchnia z pełnym wyposażeniem
-Salon pełniący rolę jadalni z (TV)
-Korytarz przystosowany do tańczenia
-Między łazienkami dla kobiet i mężczyzn jest łaźnia parowa
-Pomieszczenie do masaży ozonowych, kąpieli ziołowych
-Sala sportowa: siłownia, piłkarzyki, stół do tenisa stołowego
-Kominek
G-orące piaski w pokoju


Domek drewniany na sześć osób

-Jeden pokój z łożem małżeńskim
-Jeden pokój cztero osobowy z kominkiem, łazienka z prysznicem

Nasza kwatera agroturystyczna wynajmuje pokoje turystom w domku drewnianym, położonym przy budynku murowanym, na samym skraju lasu. W odróżnieniu od budynku murowanego domek drewniany ma całkiem inny wystrój. Domek ten jest odrestaurowaną szerokofrontową chatą podlaską z XIX wieku. Podobne domki istniały niegdyś w Białowieży. Dwuspadowy dach kryty jest słomianą strzechą, ściany i ramy okienne są drewniane, a sześcioszybowe okna zdobią ręcznie malowane okiennice i drewniane ornamenty umieszczone nad i pod nimi. Od frontu budynku wychodzi mały ganeczek z ławeczkami, również kryty strzechą zwieńczoną przyczółkiem. Narożniki domku oraz jego szczyt obity jest drewnianymi ornamentami, stylizowanymi na ozdoby stosowane w dawnej architekturze podlaskich wsi.

Podobnie wewnątrz domku drewnianego wystrój jest regionalny, ściany i narożniki zdobią ręcznie wyszywane ręczniki i serwety, na podłogach leżą kolorowe ręcznie tkane chodniki. Wnętrze również wykończone jest drewnem, zarówno ściany, jak i podłogi. Do domku wchodzi się przez wspomniany ganeczek do sieni, w których stoi wiekowa drewniana szafa, z sieni przechodzi się do części głównej domku oraz drugimi drzwiami do przyległej do sieni łazienki. Łazienka wyposażona jest w prysznic z głębokim brodzikiem, umywalkę i WC. W części głównej są dwa pokoje, jeden mniejszy z łożem małżeńskim i drugi zajmujący największą część domku. W nim są dwa łóżka pojedyncze oraz łoże małżeńskie. Izba ta mieści też umywalkę, małą lodówkę, półeczkę, radio i stolik z naczyniami kuchennymi oraz piękny kominek. Przez środek sufitu biegnie ponadto wzbogacający ją element konstrukcyjny jakim jest podciąg, czyli belka znacznych rozmiarów stanowiąca podporę dla innych belek w stropie. W domku poza kominkiem jest również ogrzewanie centralne, także nadaje się on na każdą porę roku.

W domku drewnianym wypoczywać może maksymalnie sześć osób. Chatka doskonale nadaje się również dla zakochanych par, które mogą w nim przeżyć romantyczne wieczory przy kominku. Dlatego serdecznie zapraszamy do wypoczynku w naszym domku drewnianym, przy okazji zwiedzania Białowieży, Puszczy Białowieskiej i jej okolic. Koszt wynajęcia domku wynosi 240 zł za dobę. Istnieje możliwość negocjowania cen.

Zapraszamy!

  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę