Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Dom Wschodzącego Słońca

Bóbrka 98
38-612 Solina
(woj. podkarpackie)

Tel. +48 (13) 466 66 07
Tel. +48 603 204 703

Kategoria: pokoje gościnne
Liczba miejsc: 13
Cena: 30 zł - 40 zł

Budynek nasz znajduje się na górze Żukowiec skąd rozciąga się piękny widok na jezioro Solińkie oraz Myczkowieckie. Z naszego domu jest kilkaset metrów do plaży z kąpieliskiem na zalewie Myczkowieckim, gdzie zlokalizowana jest również wypożyczalnia sprzętu pływającego i około 3 km. od zalewu i kąpieliska na zalewie Solińskim. Do atrakcji, których z pewnością tu nie brakuje można zaliczyć jazdę konną w pobliżu, zalew Myczkowiecki z plażą i sprzętem pływającym, połów ryb na zalewie Solińskim, Myczkowieckim i rzece San oraz wiele innych atrakji.

W pokojach są duże łóżka małżeńskie, każdy pokój jest z łazienką, dostęp do internetu [sieć bezprzewodowa]. W korytarzu jest aneks kuchenny z wyposażeniem więc nie ma potrzeby przywożenia naczyń lub czajnika, jest również kuchenka gazowa i lodówki. Mamy duże podwórko z piaskownicą, basen dla dzieci, miejsce na ognisko i grilla. O każdej porze roku można znaleźć tu coś ciekawego dla siebie jak i swojej rodziny.

Udogodnienia pokoje z łazienkami, ogólnodostępna kuchnia, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, możliwość zabrania zwierząt, miejsca na ognisko, grill, parking, wędkowanie, plac zabaw dla dzieci, wyciąg narciarski w okolicy, basen plenerowy, stół tenisowy, stołówka, internet bezprzewodowy.


Serdecznie zapraszamy przez cały rok.
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę