Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Dwór Pomorski

Luboradza 4
78-460 Barwice
(woj. zachodniopomorskie)

Tel. +48 (94) 712 75 06
Tel. 502 727 064

www: www.dworpomorski.pl

Kategoria: dworki
Liczba miejsc: 120
Cena: pokój 1 os. 180 zł zł - pokój 4 os. 300 zł zł

Ośrodek mieści się w dworku z 1903 roku, usytuowanym nad jeziorem Koprzywno, w parku o walorach historycznych na obrzeżach Drawskiego Parku Krajobrazowego. Sam obiekt, podobnie jak ziemie, na których leży, miał burzliwą historię. W tym historycznym duchu utrzymany jest dworek oraz jego otoczenie. Pieczołowicie wykończone w stylu epoki początku XX wieku wnętrza są wyposażone w odrestaurowane, oryginalne sprzęty i meble z tamtych lat.

Do Państwa dyspozycji mamy 1- i 2-osobowe apartamenty oraz rodzinne pokoje z balkonami z widokiem na jezioro lub rzekę. Pokoje o wysokim standardzie i stylizowanych wnętrzach wyposażone są w telewizję kablową, internet oraz telefon. Łącznie dworek i nowy obiekt mogą przyjąć 90-ciu gości.

Sala Bankietowa na 200 osób

..gdzie przy smacznych potrawach, elegancko przyszykowanych stołach, z pomocą naszej miłej obsługi będą Państwo mogli zorganizować wesele, przyjęcie okolicznościowe, chrzciny, elegancki obiad rodzinny lub spotkanie integracyjne, jak również wysłuchać koncertu. Nasze wykwintne menu, profesjonalna obsługa oraz niesamowity widok z sali wprost na jezioro sprawi, że Państwo oraz Państwa goście poczują się wyjątkowo dobrze.

Sala wyposażona jest w scenę, profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie.

Całość jest klimatyzowana.

Posiadamy również ekran, flipchart, rzutnik.

Spa & Wellness

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego Spa & Wellness gdzie mogą się Państwo zrelaksować i wypocząć korzystając z

* Basenu
* Jacuzzi
* Sauny Suchej
* Łaźni parowej
* Klimatyzowanej Sali Treningowej
* Gabinetów masażu

Sale Konferencyjne

Na terenie naszego obiektu, znajdują się 2 klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesne urządzenia audio-video, gdzie mogą Państwo przeprowadzić szkolenie dla ok. 80 osób. Gdy zaistnieje potrzeba podziału na mniejsze grupy, do dyspozycji jest mniejsza sala konferencyjna (20 uczestników), a także sala w pałacu mieszcząca ok. 40 osób.

Konferencje, przyjęcia, koncerty

Pawilon Źródlany - tak nazwany z racji przepływającego obok strumienia mającego początek z pobliskiego źródła na wzgórzu, dysponuje 28 pokojami, 2 salami konferencyjnymi w tym jedną na 80 osób, klimatyzowaną i przygotowaną w pełni do obsługi szkoleń (rzutnik, ekrany, nagłośnienie), drugą na 20 osób oraz klimatyzowaną z profesjonalnym nagłośnieniem salę restauracyjno-balową na 150 osób.

Zapraszamy serdecznie!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę