Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Mazurska Dacza

Mołdzie 18
19-300 Ełk
(woj. warmińsko-mazurskie)

Tel. +48 883 620 340
Tel. +48 (87) 610 99 10

www: www.dacza.gmina.elk.pl

Kategoria: domki letniskowe
Liczba miejsc: 14
Cena: 170 zł - 210 zł

Domy wynajmowane są przez cały rok. Energia elektryczna i ogrzewanie są w cenie pobytu. W sezonie wynajmujemy domy co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem (od soboty do soboty, oraz weekend). Przy pobycie dłuższym niż dwa tygodnie - możliwość negocjowania cen.

Dom nr. 1: Dom położony jest we wsi Mołdzie. Działka na której się mieści ma powierzchnię 30 arów, jest ogrodzona, z dojściem do jeziora i prywatną plażą oraz pomostem z którego można łowić ryby. Dom murowany 150m² z tarasem, grill murowany, hamak, łódka, stół i krzesła na taras. Pokój wypoczynkowy w pełni wyposażony, tv oraz duży stół z sześcioma krzesłami, kuchnia (stół, lodówka, kuchenka elektryczna i meble kuchenne). Dwie sypialnie z łóżkami dwuosobowymi, jedna sypialnia z łóżkiem piętrowym oraz kanapa rozkładana dwuosobowa. Łazienka z wanna i WC na pietrze oraz WC, zlew i pralka na parterze.

Dom nr. 2: Dom położony jest we wsi Mołdzie. Jego powierzchnia to 110m² razem z garażem - posiada centralne ogrzewanie i alarm. Działka 360 arów jest całkowicie ogrodzona. Dodatkowo na działce znajduje się mała plaża i rybny staw o powierzchni 1200m². Pokój wypoczynkowy w pełni wyposażony - meble kuchenne, kuchenka elektryczna, lodówka, tv, pralka, na parterze prysznic z WC na pietrze WC i umywalka. Jedna sypialnia z łóżkiem na dwie osoby, sypialnia druga posiada łóżko piętrowe oraz kanapę dwu-osobową. Dodatkowo na parterze znajduje się kanapa dwu-osobowa. Taras z widokiem na staw. Do dyspozycji meble ogrodowe, oraz grill przenośny, miejsce na ognisko ze stołem.


Serdecznie Zapraszamy!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę