Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Malowany Dom

ul. Kopydło 33B
43-460 Wisła
(woj. śląskie)

Tel. +48 723 179 282

www: malowany-dom.pl

Kategoria: apartamenty
Liczba miejsc: 4
Cena: 80 zł - 100 zł

Serdecznie witamy w Malowanym Domu!

Malowany Dom w Wiśle położony jest przy trasie Wisła - Koniaków w dzielnicy Wisły - Głębce. Dzięki czemu posiada całoroczny swobodny dojazd do posesji samochodem oraz parking na płaskim terenie.

Nasz obiekt usytuowany jest 2,5 km od centrum w malowniczej dolinie Kopydło, w pobliżu 2 wyciągów narciarskich: Siglany i Pasieki (dla początkujących i średnio zaawansowanych), z czego obydwa są oświetlone i jeden oferuje szkółkę narciarską.

Nieco dalej znajduje się Stożek lub ośrodek narciarski Soszów (dla zaawansowanych narciarzy z wyciągami krzesełkowymi). Na Kubalonce z kolei znajdują się trasy biegowe dla narciarzy.

Lokalizacja naszego domu stwarza idealne warunki zarówno dla turystyki pieszej (trasy na: Stożek, Baranią Górę, Kubalonkę) jak i rowerowej, a także do rekreacyjnych spacerów nad brzegiem Wisły.

Oferujemy Państwu 2 pokoje z balkonem, które urzekają swoim klimatem, a są wyposażone w: TV, dostęp do Internetu WI-FI, aneksu kuchennego. Atutem tego miejsca jest ogród z huśtawką, grillem. Nasza oferta skierowana jest do osób, które chcą miło spędzić wolny czas w gronie rodziny i znajomych, z dala od gwaru i szumu dużych ośrodków wczasowych.

Naszym celem jest stworzenie takiej atmosfery, aby każdy nasz Gość czuł się w nim jak we własnym domu i za każdym razem chętnie do nas wracał.
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę