Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Hanza Pałac

Rulewo 13
86-160 Warlubie
(woj. kujawsko-pomorskie)

Tel. +48 (52) 320 90 94
Tel. +48 (52) 381 52 34

www: www.hanzapalac.pl

Kategoria: zamki i pałace
Liczba miejsc: 42
Cena: 210 zł - 450 zł

Jest to obiekt hotelowy położony w idealnym miejscu na wypady dla mieszkańców Trójmiasta, Torunia i Bydgoszczy. Pałac Hanza położony jest przy węźle Warlubie, autostrady A1, w odległości zaledwie ok. 40 minut drogi od Gdańska i ok. 30 od Torunia.

Pałac otacza zabytkowy park, w którym, dla urozmaicenia Państwa czasu utworzono: park linowy z tyrolką, mini zoo oraz plac zabaw dla dzieci. Zimą w parku funkcjonuje syntetyczne lodowisko. Przy sprzyjającej aurze, czas naszych gości urozmaicić mogą kuligi, pięknie położone w lesie trasy do biegów narciarskich oraz zjazdy saneczkowe dla najmłodszych.

Pałac Hanza powstał na bazie ruin zaniedbanej budowli, której historia sięga XVIIIw. Obecnie nowoczesny, przejrzysty design, stanowi idealne podkreślenie dworskiego charakteru wnętrz. Otaczający pałac park zdobią dodatkowo dwa stawy oraz romantyczna grota zbudowana z koralowca. A wszystko to położone jest u wrót Borów Tucholskich, oazy wyciszenia i nieskończonych możliwości do wypoczynku w otoczeniu przyrody.

Dwa apartamenty powstały w najpiękniejszych pałacowych pokojach. W ich przestronnych i wysokich wnętrzach, poczuć można atmosferę dawnego dworu. Dodatkową atrakcję każdego z apartamentów stanowi taras, na którym w pogodne dni, przy akompaniamencie zadomowionych w starym parku ptaków, przyjemnie jest wypić popołudniową kawę.

Pokoje klasy lux są przestronne i wyposażone w sofy, które przy rodzinnych pobytach możecie Państwo wykorzystać dla dzieci. Część z pięciu pokoi tej klasy, zajmujących górną kondygnację, wzbogacają piękne skosy i wykusza.

Pokoje classic, w ilości trzynastu pokoi dwuosobowych oraz dwóch jednoosobowych, zaprojektowane zostały w sposób zapewniający doskonałe miejsce do pracy.

Wyposażenie w internet, jako podstawowe narzędzie biznesmena, stwarza możliwość załatwiania bieżących spraw, a panująca wokół atmosfera parku, tworzy jednocześnie wspaniałe miejsce relaksu.

Skosztujcie Państwo tego, co dają Bory, jeziora i rzeki , a także okoliczne gospodarstwa. Wszystko, czego u nas Państwo spróbujecie, oparte jest na naturalnych składnikach. Dziczyzna, grzyby, leśne owoce, domowe sery i inne przetwory, miód z lokalnej pasieki, podane są u nas z największym kunsztem. Nasze dania, to prawdziwa uczta dla nawet najbardziej wyrafinowanego podniebienia.

Pałacowe piwnice są starsze od budynku, nadbudowanego na nich po pożarze. W ich urokliwych wnętrzach, o pięknie sklepionych łukowo sufitach, urządzona została strefa relaksu. Możecie tam Państwo odświeżyć się w saunie fińskiej dla 5 osób, wykonanej w całości z bezsęcznej jodły kanadyjskiej pierwszej klasy.

W pochmurne dni, kiedy pogoda nie sprzyja aktywności na łonie przyrody, zapraszamy Państwa do naszej siłowni, w której znajdują się przyrządy do ćwiczeń najwyższej klasy jak rower treningowy czy bieżnia firmy Kettler.

Zaproponujemy też Państwu szeroką gamę masaży w naszych gabinetach zabiegowych.

Pałac Hanza zaprojektowany został z myślą o tym, aby zarówno gość indywidualny, jak i zorganizowana grupa znalazła w nim udogodnienia do pracy. Pałacowe pokoje wyposażone zostały w internet przewodowy i bezprzewodowy, niezbędne urządzenie dla każdego człowieka biznesu. Z myślą o zorganizowanych grupach konferencyjnych i szkoleniowych, stworzona została sala konferencyjna wyposażona w nowoczesny sprzęt. Po dniu pracy zapraszamy Państwa do naszych stref odprężenia i przygód i przyrody.


Serdecznie Zapraszamy!  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę