Strona główna Dodaj ogłoszenie Moje ogłoszenia O nas Kontakt

Lwi Dwór

ul. Leśna 38
26-001 Masłów
(woj. świętokrzyskie)

Tel. +48 (41) 301 13 88
Tel. +48 506 807 165

www: www.lwidwor.pl

Kategoria: dworki
Liczba miejsc: 35
Cena: 240 zł - 660 zł

Lwi Dwór proponuje Państwu komfortowy wypoczynek w jednym z 9 ekskluzywnie urządzonych pokojów. Najwyższy standard gwarantuje Państwu przyjemny i niezapomniany pobyt. Każdy pokój posiada elegancką łazienkę oraz dodatkowe wyposażenie, czyli m.in. telewizor, klimatyzacja, telefon i dostęp do internetu.
Restauracja Lwi Dwór zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta smakoszy kuchni całego świata. Podawana u nas jagnięcina (najzdrowsze mięso dla człowieka) sprawi, że będziecie musieli Państwo na nowo zdefiniować słowo "doskonałe".

Aby umilić Państwu pobyt w Lwim Dworze do Waszej dyspozycji oddajemy: basen, centrum SPA wyposażone w kapsułę regenerującą, saunę z koloroterapią, solarium, sale do masażu; jedyny w województwie świętokrzyskim squash oraz salę klubową z bilardem i najnowocześniejszym telewizorem High Definition.

Jesteśmy również przygotowani do organizacji firmowych konferencji, sympozjów i spotkań biznesowych
Nowocześnie urządzona sala konferencyjna umożliwia prezentowanie dowolnych materiałów branżowych oraz informacyjnych. W sali umieszczony jest 52 calowy telewizor High Definition z możliwością podłączenia laptopa, dostępem do sieci i konsolą Sony Playstation 3. Mogą Państwo swoje materiały wideo pokazywać w wysokiej rozdzielczości z płyt Blu-Ray, pamięci przenośnych i płyt DVD. Możliwe jest również odtwarzanie nagrań audio wprost przez zainstalowany w sali system audio.

Serdecznie zapraszamy!
  • / / Wybierz datę
  • / / Wybierz datę